Swinger Cluj
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Swinger Cluj Swing Cluj Swingers Cluj
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Caut o partenera pt participare la swinger partis sau alte evenimente roz

In jos 
AutorMesaj
Simpatic30




Mesaje : 3
Data de înscriere : 26/12/2010
Varsta : 47
Localizare : Cluj NApoca

Caut o partenera pt participare la swinger partis sau alte evenimente roz Empty
MesajSubiect: Caut o partenera pt participare la swinger partis sau alte evenimente roz   Caut o partenera pt participare la swinger partis sau alte evenimente roz EmptyDum Dec 26, 2010 9:33 pm

Buna.Am gasit acest forum intamplator, si vad ca santem inca la inceput.Nu e nici o problema cum oamenii se deshiba activitatea aici va creste.Una din mijloacele de al il dezvolta e sa luam cate o cartela sim reincarcabila si ( ca sa ne pastram anonimatul) si sa trimitem sms uri prietenilor pretenelor de care stim ca sant pofticiosi de ale sexului sa afle ca esxista acest forum.Asa treptat treptat va creste activitatea.

Si acum ce doresc eu ?!?
Am 34ani, ff ingrijit curat inteligent cu bun simt si cu o gandire moderna, umblat mult prin europa si o singura data incercat un chef swinger cu cel putin 50 de participanti.A fost interesant.......Si mie dar in special partenerei de atunci asta era in germania. Eu doresc sa imi gasesc o prietena amanta care doreste un prieten viril si daca gasim petreceri de acest gens a avem parteneri de a putea lua parte la acele petreceri. ( pt ca intrarea e doar cu pereche permisa ) In caz ca esti interesata de asa ceva nu ezita scrie-mi pe simpatic30@yahoo.com mail sau mess si cine stie iese ceva...

Sper ca populatia orasului in care traim sa se dezghete cat mai repede pana mai santem tineri!!!! Very Happy
Sus In jos
 
Caut o partenera pt participare la swinger partis sau alte evenimente roz
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Swinger Cluj :: Swinger Cluj :: B A R B A T I-
Mergi direct la: